22.05.2026 11:00
22.05.2026 8:28
Rolnické se otevře už za pár dní! Přinášíme nejnovější informace
21.05.2026 11:45 21.05.2026 16:46
Policisté hledali 38letou ženu
The Australian Pink Floyd Show v Plzni: Unikátní show i skvělá muzika - FOTKY
Plzeňský amfiteátr má za sebou jednu z největších hudebních show posledních let. The Australian Pink Floyd Show nadchli zástupy fanoušků britské legendární skupiny.
Velkolepá show, unikátní světelné efekty a opravdu exkluzivní hudební zážitek. To přinesl koncert The Australian Pink Floyd Show v plzeňském amfiteátru. Koncert byl pomyslnou startovní čárou letošních Slavností svobody.
Nejslavnější tribute Pink Floyd slaví v současné době 30 let své existence a v rámci celosvětového turné s názvem "Time" dorazil také do Plzně. Fanoušci legendární britské skupiny si skutečně přišli na své. Unikátní show s nejmodernějšími světelnými efekty, lasery, speciálně navrženými projekcemi a animacemi promítanými na obrovské kruhové obrazovce nabídla nezapomenutelný zážitek. Krom jiného nechyběly na pódiu ani obří nafukovací postavy ikonických pinkfloydovských alb.
The Australian Pink Floyd Show se předvedli už před vystoupením v Plzni v Ostravě, na západě Čech se nicméně jednalo o vůbec první openair koncert v rámci České republiky.
FOTO: Hynek Sladký

































