07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Toxique v Domažlicích v pátek 19. listopadu
V pátek 19. listopadu vystoupí v domažlickém Městském kulturním středisku kapela Toxique s Klárou Vytiskovou v čele. Kapela přiváží novou image i tvorbu.
V Městském kuturním středisku Domažlice bude v pátek 19. listopadu koncert kapely Toxique, která přiváží na západ Čech nejen novou tvorbu ale i image.
Toxique mají venku novou desku Outlet People, odložili svou obývákovou image a jako barvy pro nadcházející toxickou sezonu si určili černou a bílou. Podbně černobílé je to i s hudebními fanoušky, kteří buď nejsou schopni přijmout šaškárnu kapely kolem tý pošahaný holky, která uvádí Medůzu, nebo milují show kapely v čele s výbornou zpěvačkou Klárou Vytiskovou. Pokud patříte k těm druhým, zaskočte do Domažlic na novou tvorbu i show Toxique.