21.08.2026 8:22
20.08.2026 10:57
Co se děje ve vnitrobloku v Přešticích? QAP zjišťoval podrobnosti - VIZUALIZACE
20.08.2026 9:41
Hurá do školy aneb Děti, hýbejte se! Na Jedničce se rozloučí s prázdninami
V Klatovech uvidí hru Arnošta Goldflama
V úterý 14. Září uvede Stálá divadelní scéna Klatovy hru Arnošta Goldflama Ředitelská lože. V hlavních rolích uvidíte Stanislava Zindulku a Aloise Švehlíka.
Na úvod letošní divadelní sezony se publikum v Klatovech může těšit na hru Arnošta Goldflama Ředitelská lóže, kterou klatovské divadlo uvede v úterý 14. Září od 19:30 hodin.
Klauni, staří komedianti, Learové a Hamleti . . .tak by se možná daly nazvat dvě ústřední postavy inscenace Arnošta Goldflama, které ztvární výborní čeští herci Stanislav Zindulka a Aloiš Švehlík. Stálá divadelní scéna v Klatovech uvádí představení u příležitosti 90. Výročí vzniku divadla v Klatovech a 750. Výročí založení města Klatovy.
Představení se koná v rámci předplatného, ale zbylé vstupenky je možno zakoupit v předprodeji nebo si je objednat na telefonním čísle 376 320 043.