20.02.2026 13:41
20.02.2026 11:55
Vnitrobloky na Jedničce se promění. Obvod zve na setkání, chce znát váš názor
19.02.2026 23:02
Panathinaikos Athény - FC Viktoria Plzeň 2:2
V Lampě se koná Leucaemia Fest
V pátek 19. listopadu můžete do Divadla pod Lampou v Plzni zajít na Leucaemia Fest, na kterém se představí celkem sedm kapel. Večírek je určen především milovníkům metalu, hardcore a grind!
Již od 18 hodin se v pátek 19. listopadu koná v Divadle pod lampou v Plzni Leucaemia Fest. Brzký začátek je nutný, hrát tu totiž bude celkem sedm skupin.
Těšit se můžete na pořádný ´nářez´ v podání polsko-belgické kapely Squash Bowels (grind), rakouských Rotten Cold (grind, hc, metal), slovenských Dementor (death metal), brněnské partičky Spineless Fuckers (grind s violoncellem), hořovické kapely In Articulo Mortis (death-grind), rokycansko-plzeňských Feeble Minded (death metal) a ostravské teknocore partičky BBYB.
Pozor! Skupina In Articulo Mortis už odehraje jen pár koncertů, ten v Lampě bude předposlední!
Foto: www.myspace.com/squashbowels