22.08.2026 14:00
22.08.2026 11:57
Akce Centrum v Plzni. Strážníci v noci zamířili tam, kde to nejvíc žije - FOTKY
21.08.2026 8:22
Víkend plný akcí je tu! Kam vyrazit v Plzni a Plzeňském kraji?
V Lampě zazní hardcore a rock´n´roll
V sobotu 27. listopadu vystoupí v Divadle pod lampou v Plzni čtyři kapelky: Mitote, Owls are Not What they Seem, Ravelin 7 a Flowers for Whores.
V Divadle pod lampou v Plzni se v sobotu 27. listopadu koná večírek, na kterém zazní hardcore a rock´n´roll. Od 20 hodin tu začíná koncert, při kterém se na podiu vystřídají čtyři kapely.
Sobotní večer bude v Divadle pod lampou patřit čtyřkoncertu. Postupně se publiku, kterému učaroval hlavně hardcore, představí plzeňští Mitote (post HC), Owls are Not What they Seem (soví screamo), litvínovsko-mostecko-pražská kapela Ravelin 7 (hardcore/rock´n´roll) a pražští Flowers for Whores (hardcore-metal).
Akce začíná už ve 20 hodin a vstupenku na ni můžete v předprodeji koupit za 100, na místě za 120 korun.