V Plzni koncertují Pavel Šporcl a Lubomír Brabec

17.01.2011 9:16

Kytarista Lubomír Brabec si na koncert v Návštěvnickém centru Plzeňského Prazdroje pozval v úterý 18. ledna houslistu Pavla Šporcla. A i tentokrát se můžete těšit na vernisáž nové výstavy!

Lubomír Brabec

V úterý 18. ledna můžete v Návštěvnickém centru Plzeňského Prazdroje navštívit další pokračování z cyklu Hudebních setkání Lubomíra Brabce, tentokrát s houslistou Pavlem Šporclem.

Novoroční koncert barokních skladeb v podání houslisty Pavla Šporcla a koncertního kytaristky Lubomíra Brabce začíná v 19:30 hodin a v rámci koncertu se dočkáte také vernisáže výstavy obrazů herečky a malířky Jarmily Švehlové. Více o autorce najdete na www.jarmilasvehlova.cz.

Vstupenky na koncert lze zakoupit přímo v Návštěvnickém centru nebo v Informačním centru na náměstí Republiky v Plzni.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT