07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
V Plzni probíhá Doudlevecké letní kino - DOLEK
Další letní kino tentokrát pod názvem Dolek odstartovalo v pondělí 23. srpna ve Škoda Sport Parku v Plzni pod vodárnou. Výběr je bohatý, vstupné pohodové. Počasí má také alespoň do středy vydržet.
DOudlevecké LEtní Kino pod zkratkou Dolek začalo v pondělí 23. srpna. Podobně jako Hrákula v plzeňském Hradišti, bude i tady výtěžek ze vstupného věnován na charitativní účely.
Promítá se v plzeňském Škoda Sport Parku pod vodárnou. Začátky představení jsou vždy v 21 hodin. Vstupné je dobrovolné, záleží na vás, kolik přispějete na dobrou věc. Celá akce se koná pod záštitou starosty Slovan Lumíra Aschenbrennera, takže nemusíte mít strach, že by se peníze někam záhadně ztratily. Starosta Aschenbrenner byl už patronem právě Hrákuly.
Program
pondělí 23. srpna - Sex ve městě 2
úterý 24. srpna - A-team
středa 25. srpna - Robin Hood
čtvrtek 26. srpna - Číslo 9
pátek 27. srpna - Festival Dvojka - Odpoledne pro rodiny s dětmi začátek v 15:00
15:00 - soutěže a projížďky na koních
16:00 - divadelní představení divadélka M+M (v pauze: VÝTVARNÉ DÍLNIČKY)
17:00 - divadelní představení divadélka M+M
do 18:00 - SPORTOVNÍ SOUTĚŽE, projížďky na koních
sobota 28. srpna - Iron Man 2
Více o letňáku zde.