12.11.2025 10:19
11.11.2025 14:42
Podzimní sbírka potravin přinesla v Plzeňském kraji rekordní pomoc
11.11.2025 12:15
Svatý Martin dorazil na náměstí Republiky. Plzeňané ho přivítali s nadšením - FOTKY
QAP byl u toho, podívejte se na FOTKY!
Wanastowi Vjecy míří do Plzně
Své nové album přijedou v rámci svého koncertního turné propagovat Wanastowi Vjecy. Do Plzně zavítají v úterý 3. dubna a slibují velkolepou show.
Velkolepou show slibují na svém jarním turné k albu "Letíme na Wenuši" Wanastowi Vjeci.
Než nové album vzniklo, kapelu opustil jeden ze zakládajících členů a bývalý člen kapely Lucie P.B.CH.. Roberta Kodyma s Tomášem Varteckým tak doplnily dvě postavy, které figurovaly v asi nejlepším období hudební stálice počátkem devadesátých let, tedy Štěpán Smetáček a Radek Havlíček. Z projektu dvou členů se tedy postupem času stala čtyřčlenná kapela.
Kromě novinek z alba "Letíme na Wenuši" pochopitelně zazní také největší hity kapely. Vzpomínáte si ještě na "Sbírku zvadlejch růží" nebo hit "Tak mi to teda nandej"? Připomenout si je můžete v úterý 3. dubna od 20.00 hodin v hale TJ Lokomotiva.
