07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Wotienke & Band vystoupí v Andělu
Holandská písničkářka a pianistka Wotienke Vermeer přijíždí spolu se svojí kapelou potěšit posluchače a milovníky hudby také do Plzně. V music baru Anděl vystoupí ve čtvrtek 6. října od 21.00 hodin.
Holandská písničkářka a pianistka Wotienke Vermeer přijíždí spolu se svojí kapelou potěšit posluchače a milovníky hudby také do Plzně. V music baru Anděl vystoupí ve čtvrtek 6. října od 21.00 hodin.
Wotienke čerpá ve své hudební tvorbě a interpretaci především ze šansonu, alternativních stylů, jazzu a inteligentního popu. S Českou republikou je svázána nejen hudebně, ale také osobně, studovala zde totiž na univerzitě v Olomouci.
Původně vystupovala jako sólová zpěvačka, přičemž se sama doprovázela na klavír. Později si ji všimli její nynější spoluhráči z kapely z Valašského Meziřící, s nimiž v roce 2009 natočila debutové album "Mainland Sailors". Tehdy ještě zpěvačka žila stále ve svém rodném Amsterdamu.
V letošním roce se Wotienke přestěhovala do Prahy a společně s kapelou natočila čtyřpísňové EP "Please Read This For Me". Na tvorbě EP se finančně podíleli v rámci vyhlášené kampatě sami fanoušci kapely.
Na podzim má letos kapela naplánováno turné po českých klubech, následně pak zamíří do zahraničí a příští rok by se mohli fanoušci údajně dočkat druhého dlouhotrvajícího alba.