QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY
07.04.2026 6:54
07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
05.04.2026 19:07
Xavier Baumaxa u Zacha
06.12.2011 14:35
Populární zpěvák Xavier Baumaxa představí v Plzni ve čtvrtek 8. prosince nejen své hity, ale také můžete u Zacha vidět dokument, který o něm natočil Vladimír Michálek.
V Zach´s Pubu v Plzni můžete ve čtvrtek 8. prosince vyrazit na koncert Xaviera Baumaxy a ještě k tomu, jako bonus, před koncertem můžete vidět dokument, který natočil Vladimír Michálek.
Během posledních dvou let si jistě mnozí z Xaviho fanoušků všimli, že se kolem něj točí lidé s kamerami... Důvodem bylo natáčení dokumentu v režii Vladimíra Michálka o dvojici nekonvenčních umělců a kamarádů z Litvínova, Xavierovi Baumaxovi a Em Rudenkovi. Snímek s názvem "Em a on" bude promítán od osmé hodiny před koncertem a lze si koupit samostatný lístek na promítání nebo koncert, nebo zvýhodněné vstupenky na celý večer. Součástí koncertu bude také autorské čtení Em Rudenka, který je autorem absurdních a sexuálně podbarvených básní z dělnického prostředí.
SDÍLEJTE ČLÁNEK