Bára Basiková dorazila do Plzně na představení Jesus Christ Superstar – FOTKY

07.02.2024 10:41

Soubor muzikálu Divadla J. K. Tyla od prosince 2023 zařadil do svého repertoáru muzikál Jesus Christ Superstar z pera slavné autorské dvojice Andrew Lloyd Webber a Tim Rice. Na včerejší reprízu dorazila vzácná návštěva.

Bára basiková Ježíš DJKT_0224_Milan Svoboda (1)
Bára basiková Ježíš DJKT_0224_Milan Svoboda (1)Bára basiková Ježíš DJKT_0224_Milan Svoboda (2)Bára basiková Ježíš DJKT_0224_Milan Svoboda (6)Bára basiková Ježíš DJKT_0224_Milan Svoboda (4)Bára basiková Ježíš DJKT_0224_Milan Svoboda (3)Bára basiková Ježíš DJKT_0224_Milan Svoboda (5)Bára basiková Ježíš DJKT_0224_Milan Svoboda (7)

Na představení muzikálu Jesus Christ Superstar, které se odehrálo v úterý 6. února, přivítal muzikálový soubor DJKT vzácnou návštěvu - první českou Maří Magdalénu Báru Basikovou.

Po děkovačce Bára Basiková zamířila za herci na jeviště, aby vzpomněla na léta strávená s Ježíšem.

„Je to celé jinak, než jsme to dělali my, a to je dobře - opakovat něco stejného by byl nesmysl. Je to sice brutální a nářez, ale je to zpracované na prvotřídní úrovni, nadčasové, odvážné a se spoustou aktuálních odkazů. Jsem šťastná, že do toho všichni jdete na plno a pochodeň tohohle díla nesete dál," řekla přítomným hercům.

V Plzni je Jesus Christ Superstar uveden v originální koncepci, zcela odlišné od všech dosavadních českých nastudování. Zájem diváků je obrovský, lístky na představení mizí rychlostí blesku.

Moment setkání pro čtenáře QAPu zachytil fotograf Milan Svoboda.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Kamiq flexi