Pivní slavnosti Sláva pivu! Kde v červenci ochutnat nejlepší pivo?

28.06.2024 8:41

Přemýšlíte, kam v červenci vyrazit za pivem? Zajeďte si do Českých Budějovic, kde se chystá 19.–20. 7. pivní slavnost s názvem Sláva pivu!

BB_qap.cz_Pivni slavnosti Slava pivu_AS

Foto: Archiv Budějovického Budvaru

Sláva pivu!

Kdy: 19.–20. července 2024

Kde: areál pivovaru Budějovický Budvar, České Budějovice

Proč byste na festivalu Sláva pivu! neměli chybět?

Pivní slavnost Sláva pivu! se jako obvykle koná v areálu pivovaru Budějovický Budvar – takže máte jedinečnou příležitost užít si chuť piva v těchto působivých prostorách. Mimo vynikajícího piva se můžete těšit i na doprovodný program v podobě hudebních vystoupení, kuchařských show, focení ve fotokoutku a mnoho dalších zábavných aktivit.

  • Ve stáncích najdete nejen skvělé pivo (jak místní, tak z Budvaru), ale i báječné jídlo, které ocení masožravci, vegetariáni i vegani.

Sláva pivu: Festival, který myslí ekologicky

Budějovický Budvar zavrhuje jednorázové plastové kelímky. Namísto nich zvolil ekologičtější variantu: degustační sklenky. Ty obdržíte v rámci vstupného – pokud degustační sklenku nějakým nedopatřením rozbijete, nemusíte věšet hlavu. Novou koupíte za 150 Kč.

Cena vstupenky pro děti a dospělé

Vstupné činí 250 Kč na den (děti do 12 let mají návštěvu zdarma), vstupenku nelze koupit na oba dva dny dohromady, ale pouze na každý den zvlášť. Skvělé je, že za zvýhodněnou cenu můžete absolvovat prohlídku pivovaru, a to jen za 100 Kč. Rezervaci provedete v den akce v návštěvnickém centru.

Upozornění na závěr

Pořadatelé festivalu nechtějí stresovat žádné zvířecí mazlíčky hlasitou hudbou a dalším doprovodným programem festivalu, proto je jejich vstup na festival zakázán. Kuřáci se zase nemusejí bát, že by neměli kde kouřit – přímo v areálu budou vyznačeny kuřácké zóny. V areálu také bude možná platba kartou a k dispozici bude i bankomat.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Techmania Lunární léto
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT