19.07.2025 14:33
V ulici Prvomájová v plzeňských Křimicích došlo k vážné nehodě. Silnice je uzavřena
Osobní auto se střetlo s motorkou, na místě probíhají záchranné a vyprošťovací práce
19.07.2025 14:33
Osobní auto se střetlo s motorkou, na místě probíhají záchranné a vyprošťovací práce
18.07.2025 21:34
18.07.2025 15:43 18.07.2025 17:06
I tentokrát bude přednáškový program bohatý a pestrý. První přednáška se koná už ve čtvrtek 13. ledna, další termíny jsou naplánované na následující čtvrtky v lednu a únoru.
„Do plzeňské zoo zavítá ředitel organizace Česká krajina pan Dalibor Dostál, aromaterapii nejen pro zvířata představí Xenie Bodorík Pilíková. Do tajů geologie a klimatologie kolem vývoje české krajiny nás zavede pan Václav Cílek. Své zkušenosti z dlouhodobého pobytu se psí smečkou mimo Českou republiku představí Honza Drobný a do neznámých míst Karibiku nás zavede Martin Hospodský. Jako poslední představí svůj pohádkový příběh ze Saúdské Arábie Lukáš Pola,“ představil mluvčí plzeňské zoo Martin Vobruba.
Přednášky budou vždy od 18 hodin na EC Lüftnerka v areálu plzeňské zoo. Sraz účastníků bude pokaždé v 17:30 hodin před horní pokladnou u Dinoparku. Cena jedné přednášky je 70 korun.
foto: fb Zoo Plzeň