07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
V Plzni proběhl festival pouličního jídla Street Food Market - FOTKY
Druhý ročník pouličního festivalu jídla s názvem Street Food Market se konal v areálu Depo 2015 v Plzni. Nabídl ochutnávku známých pouličních občerstvení z celého světa. Mrkněte na fotky.
Jaké jídlo festival nabídl, pro vás zjistila Andrea Motlíková. Ta Vám pravidelně přináší oblíbené recepty na QAPu.
"Všude byly burgery, hot dogy, trhaná masa v bagetách ... prostě street food, jak se patří. Ale všechno bylo z čerstvých a kvalitních surovin, to musím pochválit. Už jenom z různých koutů linoucích se vůní jsem byla najezená. Ale ochutnávat jsem musela, to je jasné. Musím říct, že nejvíc mi chutnalo burrito s telecím masem," svěřila se Andrea.
Street Food Market se v Plzni konal již podruhé. V sobotu 20. února končí až o půlnoci. Na odpoledne a večer byl připraven ještě doprovodný program.
Děti mohou zavítat také na novou výstavu TRIK, která probíhá v arelu DEPO 2015 od čtvrtka 18. února. Fotky najdete zde.
foto: Andrea Motlíková a Pavel Němeček





































