14.07.2025 17:37
14.07.2025 13:08
Barevné kroje, tanec i tradice. Klatovy žily folklorem – FOTKY
14.07.2025 8:46
Plzeň zaplavily Corvetty. Podívejte se na FOTKY z mezinárodního srazu
Velikonoční trhy začaly! Plzeňané si v centru města užívají jarní atmosféru - FOTKY
Ve čtvrtek 21. března v centru Plzně začaly tradiční Velikonoční trhy. Počasí přeje, a tak si jarní atmosféru na náměstí užívá mnoho lidí.
Na návštěvníky čeká na náměstí Republiky pravá velikonoční atmosféra, krásné dekorace a spoustu dobrot!
Lokální výrobci ve stáncích vystavují své originální výrobky nebo ručně vyrobené suvenýry. Těšit se můžete na ručně pletené pomlázky, velikonoční zajíce nejrůznějších podob, ručně malované kraslice a další velikonoční zboží.
Pro milovníky dobrého jídla je připravený široký sortiment občerstvení, včetně tradičních velikonočních pokrmů, sladkostí a regionálních pochoutek.
Každý den je pro návštěvníky připravený bohatý kulturní program. Psali jsme ZDE. Milovníci tradičních tanců a písní se mohu těšit 27. března, kdy na náměstí vystoupí Dětský lidový soubor Pšenička z Nepomuku.
Trhy jsou otevřené od 9:00 do 18:00 hodin až do 1. dubna 2024.
Foto QAP