30.05.2025 11:29
30.05.2025 10:32
Klatovskou čeká proměna. Studie zahrnuje více stromů i méně aut - VIZUALIZACE
30.05.2025 8:41
Pozor, v Plzni dnes proběhne cvičení policie!
Videoseflie na plzeňském náměstí pořídíte až do Nového roku
Možnost pořídit si videoselfie na zvonici na trzích na náměstí Republiky v Plzni budou mít zájemci déle, než se předpokádalo. Do kdy bude akce fungovat a jak na to?

Takzvaný Selfpoint zřídilo město na zvonici na plzeňských trzích na začátku prosince. Zájem je poměrně velký a netraduční služba tak bude fungovat o něco déle.
Původně měla služba fungovat jen do 23. prosince. Teď se ale město rozhodlo službu prodloužit a originální selfie budou moct lidé pořizovat až do Nového roku. Videoselfie tak mohou emailem nebo přes sociální sítě lidé posílat i jako novotočenku.
"Udělat si videoselfie zvládne skutečně každý, postup je velmi jednoduchý. Na zvonici jsou připevněny informační a navigační cedulky, stačí proto vzít do ruky mobil a postupovat podle pokynů na hlavní informační ceduli. Speciální technické zařízení, které člověka zaznamená, je umístěno v horním patře Muzea loutek. Videoselfie odešle dotyčnému člověku na jeho e-mail do minuty,“ přiblížila Jana Komišová z odboru prezentace a marketingu. Na službu se zájemci přihlásí prostřednictvím mobilního telefonu přes stránky https://vanocniplzen.selfeffect.com/.
Až do Nového roku navíc na náměstí nezůstane jen zvonice, ale také částečně trhy. Dál bude k dispozici občerstvení, teplé nápoje i kolotoč. Podrobnosti najdete v článku zde.
FOTO: ilustrační