01.07.2025 17:45
01.07.2025 14:37
Vlna veder a riziko požárů. Meteorologové vydali výstrahu!
Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) vydal výstrahy před velmi vysokými teplotami a nebezpečím požárů, které se týkají i našeho regionu.
01.07.2025 12:56 01.07.2025 13:10
Požár domu v Malechově: Hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu
V obci Malechov zasahují hasiči. Vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu.
Kontrola charity v Plzni odhalila muže v celostátním pátraní i hledanou ženu - FOTO
Plzeňští strážníci vyrazili na kontrolu do městské charity. Během kontroly odhalili muže v celostátním pátrání i hledanou ženu. Úspěch slavili i na dalších místech v Plzni

Plzeňským strážníkům se opět zadařilo v souvislosti s odhalováním hledaných osob. Během pár hodin odhalili hned čtyři osoby, po kterých šla republiková policie.
Prvního hledaného strážníci odhalili na Doubravce. "Do očí strážníků padl u křižovatky ulic Doubravecká a Chrástecká. Tvář 39letého Plzeňana znali z policejních evidencí, protože v nich byl veden jako osoba v celostátním pátrání," říká mluvčí městské policie Jana Pužmanová.
Dost slušný "úlovek" se náskledně zadařil při kontrole městské charity. "Hned dvojitý zásah se povedl další hlídce při kontrole na městské charitě v Cukrovarské ulici. Zde zajistila díky perfektní místní a osobní znalosti 31letou ženu v požadavcích Policie ČR a 42letého muže, u něhož se při prověřování ukázalo, že se nachází v celostátním pátrání," říká mluvčí městské policie Jana Pužmanová. Stejná hlídka navíc zadržela po pár hodinách v hale vlakového nádraží hledaného 26letého mladíka ze severního Plzeňska.
"Všechny zajištěné osoby předali strážníci k dalším úkonům policistům na policejní oddělení," dodává mluvčí strážníků.
FOTO: Městská policie Plzeň