Indiáni padli ve Vítkovicích. Nepomohl ani Gulašův gól

21.02.2020 20:07     21.02.2020 20:40

Západočechům se venku nedaří. Prohráli už pět venkovních duelů v řadě. Body nezískali ani v duelu 47. extraligového kola na ledě jedenáctých Vítkovic. Na severu Moravy prohráli 1:3.

1

Fanoušci ve Vítkovicích viděli v první třetině vyrovnaný duel. Oba týmy si vytvořili několik šancí. Gól ale nepadl.

Skóre otevřel v 25. minutě po přihrávce Mertla Gulaš a připsal si tak už 33. gól v této extraligové sezoně. Domácí ale dokázali během pěti minut vyrovnat, trefil se Mallet.

Další branka padla hned na začátku poslední třetiny, v 41. minutě dostal Vítkovice do vedení Roman.  Plzeň na poslední minutu odvolala Frodla z branky, tu devět sekund před koncem trefil opět Mallet.

Vítkovice: M. Svoboda - Trška, Štencel, Dudas, L. Kovář, R. Černý, Výtisk, Gregorc - Schleiss, J. Hruška, Šišovský - Lakatoš, O. Roman, Roberts Bukarts - Mallet, R. Veselý, Dej - T. Kubalík, Werbik, Dočekal.

Plzeň: Frodl - Čerešňák, Pulpán, Jánošík, Jank, Kaňák, Vráblík, Houdek - Gulaš, Mertl, Rob - P. Zdráhal, Kodýtek, P. Straka - Pour, M. Heřman, Kantner - Malát, Kolda, Vracovský.