03.08.2025 18:18
03.08.2025 16:39
V pondělí 4. srpna se vrací doprava na křižovatku U Jána v Plzni
02.08.2025 16:43
V Plzni se odstraňují dvě nehody, další nehoda je na Klatovsku
Na Karlovarské se střetla dvě auta, další nehoda je na Koterovské. Záchranné složky zasahují také u Měčína, kde havarovalo osobní vozidlo
Provoz na rušné křižovatce v Plzni komplikuje porucha semaforů!
S velkou opatrností projíždějte křižovatkou Karlovarské a Gerské ulice. Podle potřeby tady bude provoz řídit policie.

"V pondělí 18. května 2020 došlo k vypnutí světelného signalizačního zařízení na křižovatce ulic Karlovarská x Gerská. Důvodem je závada a následná oprava světelného signalizačního zařízení. Oprava potrvá přibližně týden. V případě potřeby budou provoz na této křižovatce řídit policisté Městského ředitelství Plzeň,“ sděluje policejní mluvčí Michaela Raindlová.
Motoristé by měli místem projíždět s maximální opatrností. "Upozorňujeme řidiče, aby při průjezdu křižovatkou dbali zvýšené opatrnosti a v případě řízení křižovatky policisty se řídili jejich pokyny a byli ohleduplní vůči ostatním účastníkům silničního provozu,“ připomíná mluvčí.
FOTO: ilustrační