Viktorka drží i po třetím kole neporazitelnost. Dvakrát skóroval Krmenčík

krmi_karvina_firstgoal_afterinjury
27. 7. 2019 21:21 | Aktualizováno 27. 7. 2019 21:50

Třetí vítězství si připisují po utkání s Karvinou fotbalisté Viktorky Plzeň. Soupeře ze severu Moravy zdolali doma 3:2. Úvodní dvě branky vstřelil po pauze způsobené zraněním Michael Krmenčík.

Plzeň s Karvinou ještě nikdy neztratila ani bod. Nad soupeřem ze severu Moravy zvítězila i tentokrát. Úvodními dvěma góly přispěl k výsledku 3.2 Michael Krmenčík, který naposledy skóroval za Plzeň proti Moskvě v Lize mistrů 19. září loňského roku. První branku v plzeňském dresu si připisuje Jakub Brabec.

Krmenčík se v první půli zápasu třetího ligového kola prosadil hlavou po centru Kayamby v 8. minutě. Domácí pak měli ještě několik šancí, ale skóre se už do konce poločasu nezměnilo. Do kabin tedy hráči odcházeli za stavu 1:0.

Ve druhé půli zápas zdramatizoval Milan Rundić, když vyrovnal z pokutového kopu na 1:1. Plzni vrátil vedení v 63. minutě opět Krmenčík. Na 3:1 pak zvýšil hlavou Brabec. V závěru ještě snížil na 3:2 Petráň, ale na vyrovnání už hosté nedosáhli.