Viktorka postupuje do dalšího kola MOL Cupu, soupeře rozstřílela 7:0

10.02.2021 19:05

Fotbalisté třetiligového FK Přepeře mají za sebou největší zápas ve své historii, v 16:00 hodin se na stadionu Viktorie Plzeň postavili proti pětinásobným českým mistrům.

PLZPRR-2021-report

Viktoriánům se daří, ve 3. kole národního poháru přivítali na vlastním hřišti třetiligové Přepeře, které rozstříleli jednoznačně 7:0. Dvakrát se trefil Pavel Bucha, Jean-David Beauguel a Lukáš Matějka, jednou Lukáš Kalvach.

V 19. minutě vedla Viktorka už o dva góly. Plzeň hrála aktivní hru, konec prvního poločasu končil 5:0.

V druhé půli dostali protihráči další dvě střely, fotbalisté z obce Přepeře tak z Plzně odjížděly s porážkou 7:0.

Přepeře oproti některým týmům z nižších soutěží, které odstoupily i kvůli povinným drahým testům na koronavirus, pohár bez boje nevzdaly. Viktorce se se ctí postavily, a i když prohrály, odhodlání měly veliké.