Viktorka prohrála s Pardubicemi vysoko 0:3

PCEPLZ-2021-kalvi-report
16. 5. 2021 17:08

Viktorka odehrála v tomto týdnu v Praze už druhý zápas. Plzeň do hlavního města vyjela k utkání 32. kola FORTUNA:LIGY, kde je ve vypůjčeném Ďolíčku hostily Pardubice.

Svěřenci nového trenéra Viktorky Michala Bílka na Východočechy bohužel nestačili a prohráli vysoko 0:3.

V prvním poločase měli Západočeši spoustu příležitostí, hned první výpad po trase Pavel Šulc – Adriel Ba Loua a zakončující Zdeněk Ondrášek skončil gólem, ten ale kvůli ofsajdu nemohl platit. Těsně před koncem poločasu se Pardubice dostaly do vedení. V nastavení první půle přišla další rána pro Plzeň, Filip Kaša dostal červenou kartu a Viktorku tak čekala celý druhý poločas nevýhoda jednoho hráče v poli.

Východočeši se v druhé půli dočkali ještě dalších dvou vstřelených gólů, trefil se Černý a v závěru utkání se ještě z branky radoval Michal Surzyn.