10.11.2025 14:36
10.11.2025 14:14
Na Borskou přehradu se vrací plovoucí vánoční strom. Kdy se rozsvítí?
10.11.2025 13:22
Muzikáloví herci z DJKT zasadili alej u řeky Mže - FOTKY
Kateřina Emmons medaili z Mnichova nepřiveze
Z mistrovství světa v Mnichově si olympijská vítězka ve vzduchovce a plzeňanka Kateřina Emmons medaili nepřiveze. Od finále ji dělila jedna jediná desítka. Poslední rána byla 9,9.
V neděli 1. srpna dělila jedna jediná desítka od finále ve vzduchové pušce olympijskou vítězku Kateřinu Emmons. Připravila se tak o medaili z 50. mistrovství světa v Mnichově.
Podle samotné Kateřiny Emmons to nebyla poslední rána 9,9, která ji vyřadila z finálového boje, ale rána ještě předchozí série tedy 9,4. Prohlásila, že by si za tuhle ránu nejraději dala pohlavek a také, že střílela příliš zbrkle.
Za posledních deset let své střelecké kariéry je to teprve podruhé, kdy Kateřina odjíždí z tak velké akce bez medaile. Naposled se jí to stalo na evropském šampionátu v Tallinu.
Podobnou chybu udělal při závodech již potřetí za sebou i Kateřinin manžel Matt Emmons. Potřetí pokazil finále poslední chybnou ranou.
