09.06.2026 22:25 09.06.2026 23:01
09.06.2026 9:35
Řidiči, pozor! Silnice mezi Českou Kubicí a Babylonem je uzavřena
08.06.2026 19:37 08.06.2026 21:47
V centru Plzně se zřítila část pětipatrového domu
V pondělí 8. června v 15:10 došlo v Plzni v centru ke zřícení části rekonstruovaného domu směrem do vnitrobloku.
Reprezentační ples Plzeňského kraje bude už tuto sobotu
Už toto sobotu 2. března proběhne v pořadí 10. reprezentační ples Plzeňského kraje. V plzeňském Parkhotelu bude připraven bohatý program.
Jubilení 10. reprezentační ples Plzeňského kraje je tady! Proběhne už toto sobotu 2. března od 20:00 hodin v Parkhotelu v Plzni a připraven je tradičně bohatý program. Zazní taneční hudba, jazz i swing a nebudou chybět české a světové evergreeny ani nejnovější hity.
Hlavními hvězdami večera budou Hana Zagorová a Dalibor Janda, kteří zazpívají své největší hity. K tanci v průběhu večera několikrát zahraje jeden z nejlepších plzeňských tanečních orchestrů OKiii Band. Večerem bude provázet Jan Čenský.
Ve velkém sále předvedou standardní i latinskoamerické tance tanečníci Lion´s Dance Lenky Sekaninové Kantové, proběhne módní přehlídka plzeňského Ústavu umění a designu a poté dražba ručně vyráběných šatů, s nimiž Ústav umění a designu reprezentoval Plzeňský kraj v USA. Výtěžek dražby půjde na charitativní účely. Asi hodinu po půlnoci se uskuteční casinová dražba s plzeňskými ikonami sportu. Co se bude dražit? To bude překvapením večera.
Foto: František Weinfurter