23.02.2026 16:12
23.02.2026 9:09 23.02.2026 9:53
Anonym nahlásil bombu na krajském soudě. Policie uzavřela okolí
23.02.2026 9:01
Hladina Otavy v Rejštejně mírně stoupla, v ostatních částech kraje je zatím klid
Brankář Martin Jedlička míří na hostování do Baníku
Martin Jedlička stráví jarní část sezony na hostování v Baníku Ostrava, ke kterému se připojil ve čtvrtek 8. ledna.
„Martin Jedlička měl s klubem dohodu, že si bude hledat prioritně zahraniční angažmá. Nakonec však došlo ke změně a hráč se rozhodl zůstat v tuzemsku a přijmout nabídku Baníku. Do Slezska tedy odchází na půlroční hostování, které obsahuje i opci na případný letní transfer,“ řekl Martin Vozábal, sportovní ředitel Viktorie Plzeň.
Téměř osmadvacetiletý gólman přišel do Plzně před čtyřmi lety z Dunajské Stredy. Ve viktoriánské brance odchytal celkem 88 zápasů v rámci domácích i evropských soutěží, v nichž zapsal 35 čistých kont. Nyní se přesouvá na půlroční hostování s opcí do Baníku Ostrava.
„Martinovi se sluší poděkovat za vše, co pro náš klub odvedl. Přejeme mu do budoucna jen to nejlepší jak po sportovní, tak i osobní stránce,“ uzavřel Martin Vozábal.
Do klubu naopak přichází brankář Dominik Ťapaj z MFK Ružomberok. Viktoria Plzeň zároveň využila opci na zpětný odkup záložníka Alexandra Sojky z Hradce Králové. Obranné řady posílí Adam Kadlec, který přijde do Plzně z Bohemians Praha 1905. Opačným směrem naopak zamíří zkušený obránce Milan Havel, který přestoupí po duelu Evropské ligy s FC Porto. Mimo jiné se finalizuje přestup Rafia Durosinmiho do italské Pisy.
Foto: FC Viktoria Plzeň