Čeští futsalisté nezačali na Turnaji čtyř zemí dobře

14.12.2010 8:26

Ve dnech 13. a 14. prosince se v hale plzeňské Slavie hraje již tradiční Turnaj čtyř zemí ve futsalu, pro který se také používá označení Visegrad Cup. Naši futsalisté ale nezačali dobře. Prohráli s Polskem 2:3.

2282

Turnaj čtyř zemí, který se také nazývá Visegrad cup, probíhá v těchto dnech v Plzni. Od pondělka 13. do úterka 14. prosince budou bojovat futsalisté o vítězství.

Českým futsalistům ale hned úvodní zápas nevyšel. Prohráli s Polskem 2:3. Naši futsalisté sice zpočátku vedli brankou Slámy, ale nakonec ještě do přestávky inkasovali dvě branky. V druhé půli ještě stačil Sláma za Čechy srovnat, ale nakonec polský kapitán svým gólem rozhodl o naší prohře.

Naopak český tým do 21 let začal turnaj dobře. Porazil Polsko 4:1. Velký podíl na výhře měli tři hráči Indossu Plzeň, autoři tří branek, Holý, Štverák a Kovács.

Úterní utkání: od 16 hodin Maďarsko-Česko a od 18 hodin Maďarsko-Česko do 21 let