QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Do Plzně se sjelo 900 cyklistů na závody Kolo pro život - FOTKY

13.09.2021 6:10

Plzeň přivítala o víkendu cyklisty v rámci série Kolo pro život. Závodů se zúčastnilo 900 cyklistů všech kategorií. Zázemí bylo na louce u sv. Jiří na Doubravce.

KPŽ Plzeň 2
KPŽ Plzeň 2KPŽ Plzeň 3KPŽ Plzeň

Jednalo se o 12. letošní zastávku cyklistického MTB seriálu Kolo pro život. Závodníci si mohli v sobotu 11. září vybrat ze dvou technických závodních tras, pro rodiny s dětmi byla připravená tradiční Family jízda i program pro nejmenší. V pátek před akcí proběhl Dětský sportovní den za účasti více než 200 dětí.

Pro závodníky byly v sobotu připraveny dvě trasy, 55kilometrové „béčko“ s převýšením okolo 1000 metrů a kratší trasa 38kilometrového okruhu C. Trasu B ovládli závodníci klubu D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM, kteří se seřadili na prvních čtyřech pozicích, přičemž vítězem se stal Filip Rydval. Mezi ženami triumfovala Kateřina Drhová z klubu Česká spořitelna – Accolade cycling team.

Kdo si chtěl užít pohodovější trasu, absolvoval 18kilometrovou Family jízdu, šlo o mírně kopcovitý okruh s pěknými výhledy na Plzeň a populárními Lesními občerstvovačkami. Závody doplnil také doprovodný program - pumptrack, malování na obličej a fotokoutek.

 

foto: Kolopro.cz

 

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Stodola černá ovce_copy_copy
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB Kamiq