Dýšina uzavřela sezonu Mistrovstvím klubu na rány

05.10.2016 14:01

Golf Park Plzeň Dýšina má za sebou letošní sezónu. Konalo se Mistrovství klubu na rány, připraven byl turnaj pro dospělé i juniory.

mistrovstvi-klubu-1.10-148
mistrovstvi-klubu-1.10-45mistrovstvi-klubu-1.10-101mistrovstvi-klubu-1.10-148mistrovstvi-klubu-2.10-136mistrovstvi-klubu-2.10-169mistrovstvi-klubu-2.10-245mistrovstvi-klubu-2.10-210mistrovstvi-klubu-2.10-276mistrovstvi-klubu-2.10-258stablefordovy-turnaj-18

Rok 2016 přinesl několik novinek oproti roku předešlému. V rámci hlavního turnaje a také u juniorů byla vyhlášena vložená soutěž, a to hra na stablefordové body. Proběhla losovací soutěž o značkové hodinky a pro juniory do 14 let byl připraven opět samostatný turnaj. Mistrovství provázelo první den nádherné počasí. V neděli se počasí zkazilo a přišel i déšť.

V juniorech si pro titul juniorského Mistra klubu došel Lukáš Janda, stříbro obsadil Kryštof Strýček a bronz díky výbornému výkonu v druhém dni Dan Hlaváček.

V juniorkách titul Mistryně klubu obsadila Nela Martináková, boj o druhé a třetí místo se odehrál mezi Amálií Radovou a Anetou Soukupovou. Nakonec stříbrnou pozici uhájila Amálie Radová a třetí místo obsadila Aneta Soukupová.

"Díky nově vložené soutěži na stablefordové body jsme vyhlašovali ještě nejlepší juniora v tomto systému hry v rámci dvoudenního turnaje a nebylo velkým překvapením vítězství Lukáš Jandy mezi juniory, mezi juniorkami zvítězila Anetka Soukupová," uvedla Markéta Tupá.

Hlavní turnaj byl určen členům nad 15 let. Zvítězil Robert Houdek, David Soukup byl na stříbrné pozici a Václav Nový na třetím místě. Mezi ženami byla jasnou favoritkou Tereza Koželuhová, která roli favoritky potvrdila. Druhá skončila Aneta Málková, bronz si odnesla Tina Davídková.

Skleněné poháry pro Mistr klubu ve hře na rány budou slavnostně předána na golfovém plese, který se uskuteční 11. března 2017 v Parkhotelu Plzeň.