Futsalisté porazili Maďarsko 6:2

15.12.2010 7:13

V Plzni se hraje Turnaj čtyř zemí ve futsalu a čeští futsalisté si po pondělní prohře s Polskem napravili náladu, když v úterý 14. prosince porazili Maďarsko 6:2.

2282

V úterý 14. prosince sehráli čeští futsalisté druhý zápas na Turnaji čtyř zemí, který se hraje v Plzni. Na druhý pokus konečně vyhráli. Porazili Maďarsko 6:2.

Češi byli sice na začátku aktivnější, ale Maďaři pomalu přebírali vedení zápasu. Ve 13. minutě dali první gól a s našinci to vypadalo bledě. Ještě že v brance měli skvělého Žďárského. Ten vychytal mnoho střel Maďarů. Naštěstí do druhé části nastoupil český tým jako vyměněný a ve 22. minutě konečně srovnal. Pak do 26. minuty utekli Češi Maďarům na 4:1. Maďaři sice ještě snížili o branku po gólu Beleje na 5:2, ale český tým stačil ještě čtyři sekundy před koncem dát šestý gól. Češi se tak mohli nakonec radovat z prvního vítězství.

Ve středu 15. prosince nastoupí od 16:30 Česko - proti Slovensku.

Tým do 21 let nastoupí proti Slovensku do 21 let od 10:3: na Slávii.