Tip na výlet do Křimic

Nenáročná trasa plná zajímavostí vás zavede i do vyhlášené restaurace Roští.

Golf Park Plzeň hostil Mistrovství klubu na rány! MÁME FOTKY!

08.10.2013 15:49

Golf Park Plzeň v Dýšině hostil další ročník Mistrovství klubu na rány. Letošní ročník navíc nabídl novinku v podobě vložené soutěže o Juniorského Mistra a Mistryni klubu do 14 let.

img_5049
img_5037img_5041img_5049img_5054img_5069img_5071img_5079img_5082img_5085img_5086img_5094img_5107img_5116img_5129img_5144img_5161

Golf Park Plzeň má za sebou další ročník Mistrovství klubu na rány. Letošní novinkou navíc byla vložená soutěž o Juniorského Mistra a Mistryni klubu do 14 let. Velké dvoudenní klání nabídlo drama do poslední chvíle. Vyrovnaná byla soutěž jak v mužské, tak ženské kategorii.

Uplynulý víkend byl v areálu Golf Parku Plzeň v Dýšině jednoznačně ve znamení těch nejlepších výkonů sezóny. Mistrovství klubu 2013 tak už zná své vítěze. V sobotu se postavilo na start 44 mužů a 7 žen a na golfisty čekalo výborně připravené hřiště včetně uválcovaných a rychlých greenů. Oproti předešlým letům došlo ke změně odpališť, kdy v sobotu se hrálo ze žlutých/ červených a v neděli na hráče čekala bílá/ modrá.

Na obhájece titulu mezi muži nakonec nikdo neměl! Vyrovnané klání nakonec ovládl Michal Čepelák. Hlavním favoritem a také obhájcem titulu z loňského roku byl Michal Čepelák. Po prvním dnu byly ovšem výsledky velmi vyrovnané a teprve druhý den trunaje ukázal na jasného mistra. Mezi muži ještě zazářil první den náš junior Martin Šikoš, kterému se po dařilo na ostrovní jamce č. 11 zahrát HOLE IN ONE !!!!

Do mužských bojů druhý den vyrazili 3 finálové fligthy, kde byl rozdíl mezi lídrem a ostatními jenom 5 ran. Výborně se dařilo druhém fligthu, který výrazně zasáhl do celkového pořadí. Alan Šťastný po vyrovnaných výkonech v obou dnech obsadil 3. místo. Druhou pozici obhájil po vynikajícím výkonu ve druhém kole se 75 ranami Petr Strýček senior. Vítězem a Mistrem klubu na rány pro rok 2013 se stal obhájce z roku 2012 Michal Čepelák. Tomu se v neděli podařilo zlepšit výkon a celkově tak donesl 147 ran.

Dramatický průběh měl také turnaj žen, druhý den klání už ale na favoritku Evu Koželuhovou nikdo neměl. Hned první den se nejlepším výkonem blýskla hlavní favoritka Eva Koželuhová s 75 ranami. jen těsně o jednu ránu ji ale stíhala Romana Valentová, která první den předvedla vynikající výkon a na 3. místě se po sobotním kole držela Eva Hlaváčková se 79 ranami.

Během nedělního klání se už prohodilo jen pořadí druhého a třetího místa. Bronzovou pozici tak nakonec obsadila Romana Valentová, stříbrnou Eva Hlaváčková a roli favoritky jasně potvrdila Eva Koželuhová s výkonem 74 ran a s celkovým počtem 149 ran obhájila titul Mistryně klubu ve hře na rány pro rok 2013. Krom dobrého pocitu a titulu si novopečená mistryně navíc zajistila i divokou kartu pro start na PILSEN GOLF MASTER 2014.

Juniorskou Mistryní klubu se stala Terka Koželuhová s výkonem 181 ran a juniorským Mistrem se po tuhém boji stal Petr Hrubý junior se 172 ranami, který zvítězil na Davidem Rozlivkem o pouhé 2 rány.

Stejně jako u dalších letošních titulů dojde ke slavnostnímu předání trofejí na Golfovém plese v Měšťanské besedě 15. března 2014.