Golf Park v Dýšiné hostil první kolo Ladies ´s Tuesdays

11.05.2011 10:51

V Golf Parku Dýšina začala prvním kolem v úterý 10. května golfová série pro dámy "Ladies ´s Tuesdays". Další pokračování bude dýšinský Golf Park hostit v čevnu.

Ladies 15
Ladies12Ladies 1Ladies 3Ladies 4Ladies 5Ladies 9Ladies 13Ladies 14Ladies 15Ladies 16Ladies 18Ladies 19Ladies 21Ladies_ výsledky 1. kola 001Ladies_ výsledky 1. kola 011Ladies_ výsledky 1. kola 023Snímek 088Snímek 094Snímek 098Snímek 106

Historicky první kolo dámské úterní série "Ladies ´s Tuesdays" odstartovalo v úterý 10. května na golfovém hřišti Golf Park Plzeň – Dýšina.

"Dámy si nemohly vybrat lepší počasí a atmosféra ve flightech byla fantastická," prozradila Ing. Tereza Blažková
z Plzeňský Golf Park a.s., s tím, že se soutěžilo ve dvou kategoriích. "V kategorii 0-18 HCP zvítězila paní Ivona Rybová. První místo v kategorii 18,1-54 HCP vybojovala paní Eva Děrdová."

Pro vítězky byly připraveny hodnotné dárkové tašky od společnosti Estée Lauder a lahodná vína od společnosti Vino Andino. "Štěstí pak přálo slečně Romaně Valentové, která byla z přítomných dam vylosována a domů si odnášela překrásný perlový náramek od společnosti Barok Perly," poznamenala Blažková.

Další kolo série "Ladies ´s Tuesdays" proběhne 14. června opět na v Golf Parku v Dýšině. "Milé dámy, nezapomeňte se opět přihlásit. Hlavní ceny budou opravdu lákavé!" slíbila Blažková.

Více informací o celé sérii naleznete na www. golfplzen.cz.