QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Házenkáři v plzeňských Liticích mají nové šatny - FOTKY

23.04.2023 8:15

Oddíl národní házené TJ Plzeň – Litice se může radovat. Házenkáři mohou využívat nové šatny, slavnostní otevření šaten proběhlo tento týden a hned je otestovali mladší žáci.

hazenkari litice7
hazenkari litice7hazenkari litice 2hazenkari liticehazenkari litice5hazenkari litice8hazenkari litice9hazenkari litice98

„Nové šatny znamenají větší komfort pro naše házenkáře. Chtěl bych poděkovat městu Plzni, protože bez jeho podpory bychom tuto investici nezrealizovali. Sport a sportovní kluby v obvodu budeme podporovat dále, zejména pak ty, které pracují s dětmi a mládeží,“ uvedl starosta plzeňských Litic Michal Hausner.

Liticím pomohlo s realizací město Plzeň. Na slavnostním otevření 19 dubna tak byli nejen zástupci šestého plzeňského městského obvodu, ale i vedení města, plzeňský primátor Roman Zarzycký a Tomáš Morávek, radní pro oblast podpory sportu, mládeže a tělovýchovy.

„Když za mnou starosta Michal Hausner v minulém funkčním období přišel, abych mu pomohl na záměr najít finance, ani chvíli jsem neváhal. Po slavnostním otevření jsem s potěšením sledoval, jak děti v místě hrají turnaj, protože přesně pro to takové akce děláme. Aby děti měly využití a neseděly jen doma u počítačů,“ řekl primátor města Plzně Roman Zarzycký.

Po slavnostním otevření šaten proběhl zápas mladších žáků, proti sobě se postavily Litice a Nezvěstice.

Na financování šaten se podílelo město Plzeň částkou 1 085 000 korun.

foto: plzen.eu

SDÍLEJTE ČLÁNEK
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
DKlub
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT