QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Hejtman přijal účastníky LOH v Londýně

09.10.2012 8:51

V pondělí 8.října byli na Krajském úřadu Plzeňského kraje slavnostně přivítáni úspěšní účastníci Letních olympijských her 2012 v Londýně.


společná_do brožury
Andrea Hlaváčková_do boržurygratulace J.Ptáčníkovéspolečná_do brožury

Jako výraz poděkování za vynikající reprezentaci Plzeňského kraje převzali z rukou hejtmana Milana Chovance a náměstka pro školství, mládež, sport a ekonomiku Jiřího Stručka pamětní listy a věcné dary tyčkařka Jiřina Svobodová (Ptáčníková), běžkyně Ivana Sekyrová, cyklista Pavel Kelemen, sportovní střelci Václav Haman, Martin Strnad a Adéla Sýkorová, tenistka Andrea Hlaváčková, triatlonista Přemysl Švarc, kraulař Martin Verner a také Jáchym Wiesner - mistr světa v neolympijské disciplíně kickboxu.

"Vážíme si vaší práce i toho, že jste přišli. Za vaše skvělé výkony vám patří velké poděkování. Do budoucna vám všem přejeme hodně zdraví a hodně úspěchů, jak ve sportu, tak i v osobním životě," řekl při setkání sportovcům hejtman Plzeňského kraje Milan Chovanec.

Všichni ocenění se na olympijských hrách umístili v první desítce a mají vztah k plzeňskému regionu – buď se zde narodili, nebo působí v plzeňském sportovním klubu.

foto : Jindra Radová

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Blik blik depo
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB Kamiq