QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Hledá se Sportovec Plzně 2023. Nominace jsou spuštěny

18.12.2023 17:05

Nadace sportující mládeže odstartovala nominace do ankety Sportovec Plzně 2023 v kategoriích žactva a dorostu.

1

Nadace sportující mládeže stojí za vznikem tradice ocenění nejlepších sportovců města Plzně v kategoriích žactva a dorostu, které má v Plzni dlouholetou historii. Úřadujícími držiteli titulu Sportovec Plzně za předcházející rok jsou v kategorii staršího žactva tenistka Eliška Forejtková a v kategorii dorostu sportovní střelkyně Veronika Blažíčková.

Nominace na cenu Sportovec Plzně 2023 byly spuštěny. Nominovat můžete jednotlivce a družstva v kategoriích mladšího žactva, staršího žactva a dorostu. V rámci ankety se nezapomíná se ani na trenéry. Vedle ocenění za dlouholetou obětavou práci s mládeží bude vyhlášena také kategorie Trenér roku mládeže.

Vypsána bude také kategorie Mimořádný výkon/výsledek, ve které je možné navrhovat jak jednotlivce, tak družstva, kteří se v roce 2023 blýskli mimořádnými výkony či výsledky.

Návrhy na ocenění nejlepších jednotlivců, družstev a trenérů je možné zasílat do 14. 1. 2024. Formuláře a veškeré potřebné informace jsou k dispozici na www.sportovecplzne.cz.

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety Sportovec Plzně 2023 v kategoriích žactva a dorostu se uskuteční v průběhu první poloviny roku 2024.

Foto ilustrační Nadace sportující mládeže

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte