07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Plzeňská rodačka Barbora Záhlavová - Strýcová podlehla Šarapovové
Plzeňská rodačka Barbora Záhlavová - Strýcová vypadla na Wimbledonu. Do dalšího kola se neprobojovala přes Rusku Marii Šarapovovou.
V sobotu 26.června se tenistka Barbora Záhlavová -Strýcová, odchovankyně plzeňské Slavie a rodačka z Plzně, postavila proti Rusce Šparapovové. Někdejší světové hráčce číslo 1. ale podlehla, Šarapovová ji porazila 7:5 a 6:3. Barbora přesto podala skvělý výkon. Rusce pomohly především údery na čáru, několikrát si vyžádala přezkoumání. Počítač byl většinou na straně Šarapovové, diváci sympatizovali s Barborou. Právě kvůli těmto verdiktům se na kurtu projevila Barbory divoká povaha. Energická Bára se neubránila rozčilování.