Auto CB ŠKODA nový SUPERB

Plzeňská Viktorka dnes přivítá kosovskou Dritu

27.07.2023 6:26

První domácí utkání v nové sezoně a zároveň i v pohárové Evropě je na programu ve čtvrtek 27. července. Zápas FC Viktoria Plzeň – FC Drita začíná v Doosan Aréně v 19 hodin.

2023.05.06-17.57.52-353w

Zápas se hraje v rámci 2. předkola Evropské konferenční ligy, pro Viktorku jde o první domácí zápas sezóny. Permanentkáři, kterých je v tuto chvíli více jako 5 tisíc, mají jako bonus vstup na toto pohárové utkání zdarma.

„Je potřeba vytvořit na prvním domácím zápase skvělou kulisu. Samozřejmě chápeme, že v době dovolených nemusí být každý doma, nicméně v takovém případě prosíme permanentkáře, aby rozhodně nenechávali svou sedačku volnou a mají hned několik způsobů, jak ji přenechat někomu jinému," vysvětluje mluvčí klubu Václav Hanzlík. Držitelé permanentek tak mohli nabídnout své místo ostatním zájemcům.

„Já věřím, že si tento zápas nikdo nebude chtít nechat ujít. Jde nám společně o velkou věc a stejně jako vloni, kdy byly předkola nezapomenutelná, bychom chtěli znovu zažít tu atmosféru s našimi fanoušky," vyzývá kapitán týmu Lukáš Hejda.

Zápas si nenechá ujít ani letošní vítězka Wimbledonu Markéta Vondroušová. Více jsme psali ZDE.

ilustrační foto

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte