Plzeňský Indoss podlehl pražské Slavii

02.12.2012 14:00

Nešťastně skončil pro plzeňské hráče SK Indoss sobotní zápas proti pražskému soupeři. I přesto, že celý zápas Indoss Slavii kontroloval, body nakonec utržil soupeř.

logo SK Indoss Plzeň

Plzeňský Indoss nastoupil v sobotu 1. prosince na domácí půdě k futsalovému utkání proti pražské Slavii.

Slavie letos ve formě příliš není, na svém kontě měla před utkáním na plzeňské půdě pouhé čtyři body a plzeňští futsalisté si tak mysleli na vítězství. Slavia však překvapila.

První poločas lépe zvládla Plzeň. Zápas byl velice vyrovnaný, domácí však dokázali lépe zakončit, a tak si vysloužili vedení po prvním poločasu 1:0.

Utkání však pro domácí nakonec skončilo skutečně nešťastně. I přesto, že celý zápas držela Plzeň Slavii pod kontrolou, dokázali pražští futsalisté nakonec v druhém poločasu dvakrát zakončit a vítězstvím 2:1 tak rozšiřují svůj chudý bodový zisk.

SK Indoss Plzeň - SK Slavia Praha 1:2 (1:0)