Auto CB ŠKODA nový SUPERB

Slavné osobnosti podpoří Čišovského! Do Letkova může dorazit i Jágr

27.08.2015 11:03

Sportpenzion Pohoda v Letkově u Plzně se už v neděli 30. srpna stane dějištěm charitativní akce pro těžce nemocného Mariana Čišovského. Účast přislíbila řada osobností jako je Martin Straka nebo Pavel Horváth. Čtěte podrobnosti!

img00059

Sportpenzion Pohoda v Letkově se v neděli 30. srpna stane centrem skutečně velkých osobností. Nejen známí sportovci se uskuteční charitativní akce na podporu těžce nemocného viktoriána Mariana Čišovského. Ten je kvůli Amyotrofické laterální skleroze mimo hřiště už rok a půl a s nemocí velmi houževnatě bojuje.

Charitativní akce nabídne bohatý doporovodný program včetně hudebních vystoupení. Nicméně hlavním cílem je popora právě těžce nemocného fotbalisty. Marian Čišovský by se velmi rád akce zúčastnil a vrátil by se tak alespoń do míst, kde se Viktorka připravuje na domácí zápasy - do Sportpenzionu Pohoda. Právě sem se chystá i mnoho známých hvězd, aby si zahrály při benefici fotbal, beach volejbal nebo tenis. Výtěžek půjde na nadaci Spolek 28, kterou založili Marianovi spoluhráči a přátelé na podporu jeho boje proti Amyotrofické laterální skleroze. Peníze pomohou i ostatním postiženým touto zákeřnou nemocí, včetně dětí.

"Chcem poďakovať všetkým za silu, ktoru mi týmto dávate. Vaša podpora pre mna veľa znamená a dodáva mi potrebnú energiu. Pevne verím, ze sa budem moct na nedeľnej akcii osobne zúčastniť.Bohužiaľ to sľúbiť nemôžem, lebo nemoc mi nic plánovať nedovoľuje. Rad by som ale svojim príchodom poďakoval fanúšikom a organizátorom akcie," napsal Marian Čisovský.

Už s předstihem je ale jisté, že návštěvníci se mohou těšit na opravdu velké osobnosti veřejného života."Akce jako taková vyvolala velké emoce. Během pár dnů potvrdily účast hvězdy jako Dominik Hašek, Vladimír Šmicer, Pavel Horváth, Martin Straka, Jaroslav Špaček, František Straka, Lukáš Pešek, Zorka Hejdová, Marek Ztracený, Support Lesbiens, atd. Překvapením akce může být účast Jaromíra Jágra. V dražbě se mimo jiné objeví i podepsané rukavice, ve kterých Jágr odehrál MS 2015 v ČR. Ač je věnoval původně svému blízkému příteli Františku Skuhrovi, bývalé hvězdě amerického fotbalu," říká jeden z organizátorů akce moderátor Míra Hejda, který se na projektu pořadatelsky podílí s Miluší Dosoudilovou z Československého Lva.

Charitativní odpoledne se koná v neděli 30. srpna od 15 hodin.

PROGRAM AKCE:

15:00 Úvod akce, představení vystupujících, start zápasů! Moderuje Míra Hejda
15:30 Skupina 5 Angeles
16:00 Losování cen
16:20 Marek Ztracený

17:00 Losování cen
17:20 Beego New Lide
18:00 Losování cen
18:20 Pilsen Cheers
19:00 Losování cen
19:20 Support Lesbiens - Josef Czenda Urbánek a Radek Tomášek

20:00 Dražba dárků od VIP osobností  
20:20 Jenny.cz

FOTO: ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte