19.03.2025 19:39
19.03.2025 13:28
Plzeň chce zachránit a rozšířit Peklo. Město spustilo architektonickou soutěž
19.03.2025 12:21
Den otevřených dveří na VOŠ Plzeň se blíží! Přijďte si prohlédnout školu
Vyšší odborná škola zdravotnická, managementu a veřejnosprávních studií zve zájemce o studium na Den otevřených dveří, který se uskuteční ve čtvrtek 20. března 2025 od 10:00 do 16:00.
Svoboda Indiány do konce sezóny neopustí!
Kromě prodloužení smlouvy s Kadlecem si Indiáni zajistili služby dalšího bývalého hráče Slavie Praha, útočníka Tomáše Svobody!

Útočník Tomáš Svoboda, který do Plzně přišel před Vánoci na měsíční hostování z brněnské Komety, bude v dresu s indiánem hrát do konce letošní sezóny.
„Já jsem velice rád, že budu moci působit v Plzni do konce letošní sezóny. V Kometě to letos nebylo ono a za ten přesun jsem byl rád. Už před sezónou jsem měl od agenta informace, že Plzeň by měla o mě zájem, ale tehdy to nevyšlo. Budu se snažit předvádět co nejlepší výkony, abychom to s týmem dotáhli co nejdále,“ říká Tomáš Svoboda.
Už může nastoupit i proti Brnu
„O Tomášovo setrvání jsme stáli a dohodli jsme se na jeho uvolnění s Brnem. Jsme rádi, že tu zůstává, takového hráče v týmu potřebujeme a za ten měsíc to jen potvrzuje. Teď už bude moci hrát i proti Brnu,“ dodává sportovní manažer HC Škoda Plzeň Tomáš Vlasák.
Foto: HC Škoda Plzeň