QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Talent zahájil přípravu i prodej permanentek! Ulovte si místo na nadcházející sezonu

02.08.2023 15:01

Mistři házenkářské extraligy začali na konci července letní přípravu. V rámci přípravy odehraje Talent šest přátelských zápasů se zahraničními týmy.

2023.05.21-18.38.24-440w

Talent obměnil na nadcházející sezonu kádr. Po sezoně z týmu odešli Tomáš Nejdl, Dan Režnický, Michal Tonar, Jan Chmelík a Petr Zeda. Přišli Martin Nový, Leonard Kaplan a Marko Ćurčić.

Příprava házenkářů je v plém proudu. „Kluci plnili doma už čtrnáct dní individuální plány, čímž by se měla odbýt nejhrubší kondiční fáze. Nyní začneme kombinovanou fází, v níž budou kondiční, silové, ale i házenkářské tréninky, abychom byli schopní během dvou týdnů alespoň částečně se připravit na přátelská utkání, která začnou začátkem srpna," řekl před zahájením přípravy trenér Talentu Plzeň Petr Štochl.

První přátelský duel čeká plzeňské házenkáře 4. srpna doma s Aue, mužstvem druhé německé bundesligy. O několik dní později, tedy 7. srpna se v Praze utkají plzeňští házenkáři s mužstvem rakouské nejvyšší soutěže Handball Tirol. Následovat bude (15. srpna) utkání v Drážďanech, poté Talent pojede na turnaj (18. - 19. srpna) do Lince.

První extraligový zápas čeká Talent 31. srpna s Lovosicemi.

Jak je to s permanentkami? Prodej permanentek na novou sezonu 2023/2024 je v plném proudu, probíhá do 25. srpna 2023. Permanentku seženete online zde.

Foto ilustrační Hynek Sladký

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380_
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Superb new