QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Viktoria ohlásila další posilu. Do Plzně míří mladý záložník ze Švýcarska

13.02.2024 12:12

Talentovaný fotbalista působil v mládežnické akademii švýcarského klubu, patří do reprezentačního výběru Švýcarska do 20 let a nyní přichází do Viktorie Plzeň.

Burak Alili_FCVP

Dvacetiletý záložník Burak Alili přichází ze švýcarského klubu Neuchatel Xamax a během jarní část sezony bude působit v B týmu.

„Po Floriánu Višnovi máme vytipovaného dalšího talentovaného fotbalistu, tentokrát švýcarského záložníka, který patří i do mládežnických reprezentačních výběrů. Během jarní části sezony se bude připravovat s naší rezervou, aby se v novém prostředí plně aklimatizoval. I u něj vidíme velký potenciál, který hodláme společně rozvíjet,“ okomentoval příchod Daniel Kolář, sportovní ředitel klubu.

Burak Alili již o víkendu nastoupil do prvního utkání naší rezervy a jednou brankou se podílel na vítězství 4:2 na hřišti rezervy Slovanu Liberec.

Výše zmiňovaný sedmnáctiletý reprezentant Florián Višna do Viktorie Plzeň přestoupil z Opavy.

Florián Višna patří mezi velké talenty českého fotbalu, v Opavě patří do kádru prvního týmu a je členm českého reprezentačního výběru do 17 let. Před týdnem se stal hráčem Viktorie Plzeň.

„Jsme rádi, že jsme získali takto mladého fotbalistu s potenciálem, který musíme nyní společně dále rozvíjet,“ uvedl Daniel Kolář.

Foto FCVP

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Kamiq flexi_03_24