Viktoriáni po pauze opět na trávníku. Utkání proti Hradci se ale nepovedlo

28.01.2023 17:13

Viktoriáni přivítali v sobotu 28. ledna v prvním jarním kole na domácí půdě Hradec Králové. Utkání se Plzni ale moc nepovedlo. Hosté totiž otočili průběh zápasu a zpátky domů si odvezli všechny tři body po výhře 1:2.

viktorkahradec

Plzeň otevřela skóre zápasu v 6. minutě! Lukáš Kalvach namířil rohový kop přímo na hlavu Tomáše Chorého a bylo to 1:0. Chvíli před koncem poločasu Hradec srovnal stav utkání. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu. V 72. minutě pak Hradec otočil stav utkání na konečných 1:2.

FC Viktoria Plzeň

Staněk – Holík (59. Kaša), Pernica, Jemelka, Havel – Bucha (75. Květ), Kalvach – Kopic (75. Durosinmi), Vlkanova (59. Vydra), Mosquera (79. Jirka) – Chorý

FC Hradec Králové

Reichl (67. Bajza) – Klíma, Čech, Leibl – Gabriel, Kodeš, Pudhorocký (90+5. Harazim), Smrž, Novotný – Ryneš, Koubek (90+2. Kubala)

statistiky

Branky: 6. Chorý – 43. Smrž, 72. Pudhorocký, ŽK: Leibl, Ryneš, Rozhodčí: Machálek – Hájek, Antoníček