Tip na výlet do Křimic

Nenáročná trasa plná zajímavostí vás zavede i do vyhlášené restaurace Roští.

Viktorka porazila na domácí půdě liberecký Slovan 2:1

25.02.2023 20:24

Přes osm tisíc diváků sledovalo napínavý zápas mezi Viktorkou a libereckým Slovanem. Úřadující mistři dokázali napravit zaváhání z minulého týdne a z toho zápasu odcházeli do kabin s třemi body.

Fanoušci Viktorky_foto FCVP

Dnešní zápas byl jubilejní pro Jana Kopice, dokonce svůj 300. zápas v nejvyšší soutěži oslavil vstřelenou brankou, druhý gól přidal střídající Jhon Mosquera.

První poločas se ze střelené branky radovala pouze Viktorka, kdy se po chybě brankáře Bačkovského odrazil míč od břevna a do odkryté brány se trefil jubilant Jan Kopic.

Druhá půlka byla gólově bohatší. Nejprve se trefil liberecký Tupka, v 68. minutě se ale po rohovém kopu Jana Sýkory dostal míč k Jhonu Mosquerovi, který nikým nebráněný svojí levačkou prostřelil Bačkovského a poslal svůj tým znovu do vedení.

Do konce utkání se nic vážnějšího nestalo a úřadující mistři porazili Liberec 2:1.

Branky: 21. Kopic, 68. Mosquera - 52. Tupta ŽK: Hejda, Mosquera ČK: Rozhodčí: Berka – Vlček, Machač