QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

01.03.2024 20:00

Plzeň prohrála s Hradcem Králové

Mountfield Hradec Králové - HC Škoda Plzeň 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)

Viktorka představuje další posilu v sestavě. Nový útočník přichází z Polska

11.06.2022 18:00

Fotbalový klub Viktorie Plzeň představila již čtvrtou posilu na nadcházející sezónu. Dres Viktorky nově oblékne útočník Jan Kliment. Útočníka láká vidina evropských pohárů.

Jan Kliment
KlimentJan Kliment

Viktorka představila nového útočníka Jana Klimenta. Ten naposledy působil v polské Wisle Krakov. „Přichází k nám velmi zkušený hráč, který by se měl bez problémů adaptovat na nové prostředí a být pro nás okamžitou posilou. Od útočníka se samozřejmě očekávají góly, Honzovi tedy přeji, aby jich v našem dresu nastřílel co nejvíce a přispěl k úspěchům celého týmu,“ uvedl generální manažer klubu Adolf Šádek. 

Osmadvacetiletý útočník si prošel kluby v Německu, Dánsku, Česku i Polsku. V roce 2015 byl ještě v jednadvacítkách vyhlášený nejlepším střelcem Mistrovství Evropy. „Jsem strašně rád, že můžu přijít do takhle velkého klubu. Zázemí na mě dýchá pozitivními pocity. Mám radost, že vše vyšlo, protože Plzeň pro mě byla úplně nejlepší variantou. Láká mě vidina evropských pohárů a těším se na to, že o ně společně zabojujeme,“ prozradil Jan Kliment.

Smlouvu ve Viktorce prodloužili plzeňští odchovanci Robin Hranáč, Pavel Šulc a Dominik Sváček.

 

foto FCVP

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Kamiq flexi