Západočeské derby dopadlo vítězně pro Indiány. Vary si z Plzně odváží těsnou prohru

26.12.2022 19:05

V pondělí 26. prosince se odehrálo v Plzni 31. kolo Tipsport extraligy. Indiáni na svém ledě přivítali Karlovy Vary. Západočeské derby vyhráli hokejisté Plzně.

PLZ_KVA_1222_HC

Plzeňští hokejisté otevřeli skóre utkání už v prvních minutách. Po faulu Matěje Stříteského, obránce z Karlových Varů, hráli Indiáni přesilovku. V 5. minutě první třetiny se po přihrávce Hrabíka trefil z mezikruží Petr Kodýtek. Plzeňští hokejisté se tak dostali do vedení 1:0. Skóre utkání se v dalších třetinách nezměnilo. Indiáni tak ovládli i třetí letošní západočeské derby a připisují si další cenné body.