06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
06.04.2026 8:12
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
05.04.2026 19:07
05.04.2026 8:50
Hořelo v obci Hvozd
Iveta Fabešová byla jedinou ženou ve finále soutěže pořadu Na nože na Primě. Sice nevyhrála, ale může vás seznámit s tajemstvím svého pečení. Vydala knihu Slavnostní pečení s Ivetou a ve čtvrtek 8. prosince bude v Plzni s autorkou autogramiáda.
Pokud chcete proniknout do slavnostního pečení dobrot, vyražte ve čtvrtek 8. prosince do knihkupectví bux.cz v OC Plaza. Proběhne tady totiž od 17 hodin autogramiáda s kuchařkou a účastnicí soutěže Na nože, Ivetou Fabešovou.
Iveta Fabešová se před zraky veřejnosti zviditelnila v soutěži Zdeňka Pohlreicha Na nože!, kde se dostala jako jediná žena do nejlepší desítky. Soutěž sice nevyhrála,ale nesmutní a píše. Vydala knihu Slavnostní pečení s Ivetou. A vy si ji můžete v bux.cz nechat podepsat. Iveta vám jistě také ráda zodpoví nějaké zvídavé otázky. V knize se setkáte se sedmdesátkou sladkých receptů ke každé příležitosti.
Součástí autogramiády je také ochutnávka cukroví.