07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Cyklovýletem oslaví Den Země
Z Rokycan se můžete v sobotu vydat na cyklovýlet, který je vlastně oslavou Dne Země. Trasy jsou nenáročné, jedna je dlouhá 8, druhá 20 kilometrů.
Milovníci jízdy na kole mohou v sobotu 24. dubna oslavit Den Země cyklovýletem, který v Rokycanech pořádají členové TOP 09.
"V rámci Dne Země zveme na cyklovýlet, který nabízí dvě trasy o délce 8 a 20 kilometrů, obě přitom mají zastávku u vodního hamru v Dobřívi," uvedla za pořadatele Eva Šafránková a pokračovala: "Sraz je ve 13 hodin na parkovišti před zimním stadionem naproti Kauflandu a zúčastnit se může každý, jedinou podmínkou je cyklistická přilba!"
Trasy výletu jsou upraveny a označeny. Pořadatelé prozradili, že Den Země zároveň oslaví i vysazením stromů.