09.08.2025 15:10
09.08.2025 9:50
Víkendová výluka tramvají 1 a 4 v Plzni odstartovala!
08.08.2025 17:29 08.08.2025 17:49
V prostoru kolejiště se pohybovala žena, provoz na trati byl zastaven
Odpoledne byl přerušen provoz vlaků v úsecích: Rokycany – Mirošov a Ejpovice – Svojkovice.
Film Strašidla dorazil do Plzně! Nechyběl ani režisér Zdeněk Troška - FOTKY
Nová rodinná komedie Zdeňka Trošky se poprvé představila v Plzni ve vší parádě. Filmovou novinku přijela představit delegace i s se slavným režisérem. Přinášíme fotky!
Nová rodinná komedie Zdeňka Trošky Strašidla bude mít oficiální premiéru v českých kinech až 18. srpna. Už teď ale tvůrci na vybraných místech republiky představují film v předpremiérách. Jako první se dočkali diváci na jihu Čech a hned druhou zastávkou pak byla Plzeň.
Samotná projekce nové komedie známého režiséra odstartovala v 19 hodin v multikině CineStar v Olympii v Černicích. Už hodinu a půl před tím se ale v pasáži obchodního centra objevil slavný režisér i s hereckými kolegy, na které čekaly zástupy fanoušků. Spolu se Zdeňkem Troškou přijeli film představit Matěj Hádek, Aleš Háma a pro Plzeňany velmi známý herec Bronislav Kotiš, který si ve filmu zahrál hejkala.
Nová rodinná komedie Strašidla podle režidéra Trošky navazuje na tradici známých českých filmů jako například Dívka na koštěti nebo Jak utopit doktora Mráčka. Tématicky se tomu přibližuje i děj novinky. Hlavní liní filmu je příběh rodiny hejakala Huga, která se má vystěhovat ze svého domu a začlenit se do běžného života, řešit běžné životní situace jako je vydělávání peněz, chození do školy a podobně.
FOTO: QAP.CZ