22.05.2026 11:00
22.05.2026 8:28
Rolnické se otevře už za pár dní! Přinášíme nejnovější informace
21.05.2026 11:45 21.05.2026 16:46
Policisté hledali 38letou ženu
KEŇA - Expedice Ugali 2011 v plzeňském M-Klubu
Cestovatelská prezetance plná fotografií z expedice do Keni vám odhalí krásu, taje i kulturu rovníkové Afriky. To vše zachyceno fotoaparátem autorky prezentace, Mileny Písačkové.
Podívat se na okamžik do Keni, poznat místní tradice a způsob života, to vše vám umožní cestovatelská prezentace Mileny Písačkové v pondělí 16. ledna od 18.00 hodin v M-Klubu v Plzni na Skvrňanech.
Vyprávění se spoustou fotografií z expedice k rovníku vás zavede z hektického Nairobi až na promrzlý vrchol Mt. Kenya - téměř pětitisícovou sestřičku Kilimandžára a druhou nejvyšší horu Afriky.
Spolu s Milenou Písačkovou se vypravíte za divokými zvířaty do rezervací Nakuru a Amboseli a poté se šnorchlem pod hladinu Indického oceánu nedaleko ostrova Lamu.
Více o autorce fotografií a cestovatelce naleznete na mpx.fotostranky.net/

