07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Kulturní úderka zvítězila v duelu soutěže Prazdroj talentů
Druhý duel soutěže Prazdroj talentů má svého vítěze. Stala se jím brněnská kapela Kulturní úderka, kterou si budete moci poslechnout spolu s dalšími pěti vítěznými kapelami na letošním Pilsner Festu.
V rámci druhého duelu soutěže Prazdroj talentů se střetly amatérské hudební skupiny Hoochachos a Kulturní úderka. O vítězi rozhodli svými hlasy sami fanoušci a prvenství přisoudili brněnské kapele Kulturní úterka.
Kapela si tak zahraje spolu s dalšími pěti postupujícími kapelami na letošním Pilsner Festu, díky čemuž se bude moci ucházet o konečné vítězství a angažmá na Pilsner Festu 2012.
Kulturní úderka není v hudebním nebi batoletem. Trio nadaných instrumentalistů v čele s kytaristou a pěveckým talentem Štěpánem Dokoupilem absolvovalo společně již celou řadu veřejných vystoupení na mnoha věhlasných festivalech. Hudební projev skupiny čerpá z celého rockového spektra, ale nevyhýbá se ani prvkům blues, funky či reggae. V roce 2003 vydala kapela album s názvem Rock’s Groove.
Zbývající čtyři duely proběhnou během Léta v Prazdroji každý čtvrtek, o vítězi rozhodnou fanoušci ve veřejném hlasování formou hlasovacích kuponů přímo na vystoupení či v průběhu následujícího týdne na webu www.pilsnerfest.cz